PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678087}

Nocne życie

Live By Night
6,1 8 300
ocen
6,1 10 1 8300
4,4 7
ocen krytyków
Nocne życie
powrót do forum filmu Nocne życie

Dziś premiera limitowana, jeśli ktoś obejrzy film byłbym wdzięczny jakby opisał swoją opinie, jestem ciekaw czy recenzenci mają racje tak jeżdżąc po tym filmie.

ocenił(a) film na 4
Kuba_Marciniak

Film zaczyna się bardzo dobrze, pierwsze 30 min zapowiada ciekawy seans, niestety później film bardzo spowalnia, nie dzieje się prawie nic aż do końcówki filmu. Generalnie film dobrze wygląda, jest dobrze zagrany ale nie opowiada nam przykuwającej uwagę historii.

ocenił(a) film na 5
fatalism

No, trudno szkoda. Choć dla walorów realizacyjnych obejrzałbym a w Polsce nic nie zapowiada się aby było.

Kuba_Marciniak

no właśnie miała być Polska premiera 17 lutego, ale po klapie box office chyba wycofano

MIDER_3

Co Ty tam wiesz użyniku mider_3

MIDER_3

<yslałam,że tylko mi się coś przewidziało o premierze w Polsce 17 lutego. Jeszcze nie dawno sprawdzałam i była data polskiej premiery,dzisiaj wchodzę i nie ma. Na prawdę zwątpiłam,ze coś pomyliłam :D Aczkolwiek nie dziwię się, zainteresowanie filmem i boxoffice rzeczywiscie bardzo słabe. Wydaję mi sie,że ma dość słabą reklamę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones