PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678087}

Nocne życie

Live By Night
6,1 8 303
oceny
6,1 10 1 8303
4,4 7
ocen krytyków
Nocne życie
powrót do forum filmu Nocne życie

...który w powieści ma ok 25 lat z tego co pamietam. Pierwsza refleksja jaka sie nasuwa, to że Ben Afleck nawet jesli reżyseruje - winien sie wcielić w postać poboczną, czyli starszego brata - Danny'ego.

Drugie co sie nasuwa na mysl, ze jesli juz sie wziął za reżyserie - winien niczym Nolan z Batmanem zaczać od poczatku, czyli od Miasta Niepokoju, gdzie głównym bohaterem jest wlasnie Danny Coughlin, a Joe ma ok. 11lat. Zarówno aparycją, spokojem i stabilnym charakterem Danny przypomina Douga McRay z The Town - wiec Benny wpasowałby sie w sam raz. Że też nikt mu nie podpowiedział...

Krecenie filmu od srodka uwazam osobiscie za dziwny pomysl... Mogl zrobic epicką trylogie, "a wyjdzie jak zawsze".

ocenił(a) film na 5
colagio

Zobaczymy jak będzie, jeśli chodzi o Bena jako Joe....są sceny w których pasuje dla mnie jak ulał, w innych nie (sceny ostatnie z Maso i Albertem jak dla mnie idealne dla Bena, podobnie sceny z synem na koniec).

Jak dla mnie "Nocne zycie" bez problemu radzi sobie jako oddzielna historia, mimo wszystko widze potencjał na wiele nagród i genialny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones