PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843611}

Głęboka woda

Deep Water
5,1 12 686
ocen
5,1 10 1 12686
4,1 10
ocen krytyków
Głęboka woda
powrót do forum filmu Głęboka woda

Porażka

użytkownik usunięty

Ten film jest straszną porażką. Wielka nuda, nic się nie dzieje, nie wciąga ani nie trzyma w napięciu, nie dorównuje filmom typu Fatalne zauroczenie, Niewierna albo Morderstwo doskonałe. Bardzo przewidywalny i w zasadzie o niczym. Facet ma żonę nimfomankę, która zachowuje się infantylnie, mając rodzine i dziecko, niszczy rodzinę, no a gościu psychicznie tego nie jest w stanie udźwignąć co żona wyprawia, wszystko wymyka mu się spod kontroli, ale jednocześnie z niejasnych mi powodów nie chce się rozwieźć z żoną. Ma swoje, jeszcze głupsze metody na rozwiązywanie tych spraw. Nie chce za dużo spoilerować w razie gdyby ktoś chciał tego gniota zobaczyć. Końcówka to wręcz śmieszna. Film kompletnie na siłę. Nic niewnoszący.

ocenił(a) film na 3

Komentarz „przykre, że znowu sama ze sobą rozmawiasz” za 3…2… xD

użytkownik usunięty
Mrs_Willis

Ahahahahaha :D dobre! Tez odliczam ;)

Mrs_Willis

Napisałam "idź na randkę". Żadnej ci nie proponowałam. Brawo, podstawówka niezaliczona. Nic dziwnego, że i definicji nie rozumiesz, więc ich nie uznajesz jako fakty. Nikt nie twierdzi, że zawsze mam rację i nigdy się nie mylę, ale film jasno wszystko wyjaśniał, a ty dostałaś do tego własne ideologie, które w filmie nie są potwierdzone, a wręcz film im zaprzecza. Jak napiszę, że na zdjęciu profilowym jesteś wąsatym facetem, to jest to prawda? Skoro będę się przy tym upierać, bo tak to widzę, to nagle penis ci wyrośnie, a moja błędna opinia zmieni rzeczywistość na taką, którą ja uważam za poprawną i masz się nie kłócić i nie pisać, że jest inaczej, bo to moja opinia? No halo... Usilnie próbując oddzielić się od swoich fałszywych kont nie pomagasz sobie w żaden sposób, a wręcz przeciwnie, aczkolwiek rozumiem, że fałszywe konto w razie czego przerobisz, usuniesz, a orginalne chcesz zachować...trzeba było go nie wykorzystywać. Poza tym raz skłamałam, dlaczego myślisz, że teraz w cokolwiek ci uwierzę?

Kto tu się pulta? Siedzę i myślę, że jesteś żałosna, więc nie mam nawet powodu do frustracji, czy złości. To ty odczuwasz swoje uczucia, ty się głupio kłócisz. Dlaczego? Bo jesteś żeńską wersją Colina Robinsona. Samotną, smutną i przykrą. Nie masz życia prywatnego, to jedyny sposób na kontakt z innymi ludźmi, to ekranik telefonu, kila kont i prowokacja. Przykro mi...

ocenił(a) film na 4
Mrs_Willis

Podsuń proszę jakieś fajne grupy filmowe na FB. Uwielbiam X muzę i dyskusje o filmach. Z góry dziękuję:)

ocenił(a) film na 3
Barbarra_Ra

Jestem tylko na sekcji filmowej ale tam się lubują w eksperymentalnym kinie azerbejdżańskim opisującym problemy homoseksualnych krewetek :) tak czy siak grupa lepsza od forów na filmwebie. Co potwierdza ta dyskusja i spultanie się biednej Madzi xD

O ja Pier*ole!! Poziom twojej wypowiedzi jak wykład Aleksandra K. na Ukrainie w 2007. Rusija budiet w NATO budiet. Może powiesz coś jeszcze po francusku?!

użytkownik usunięty
Niobe_FW

„Wracaj do pracy w oborze obleśny Ośle” - mówi Ci to coś? ;) albo jeszcze jeden smaczek „na tle takiego głąbka kapuścianego jak ty, poziom polskich komedii może wydać się dość wysoki” - to tylko kilka przykładów Twoich wypowiedzi więc zanim zaczniesz zwracać uwagę innym na ich poziom wypowiedzi zwróć uwagę najpierw na swój ;)

Miejsce Osła jest w oborze, ewentualnie w Stajni.

użytkownik usunięty
Niobe_FW

Ten tekst o Kwaśniewskim to chyba Twój flagowy tekst ;) bo przekopiowujesz go innym użytkownikom kropka w kropkę. Nie ze mną te gierki, nie mam czasu na taki rynsztok.

O ja Pierd-ole!! Gadasz od rzeczy jak Donald T. w 2007 r. Irlandia nad Wisłą i dobrze zarabiające pielęgniarki.

Skoro od dawna uprawiasz uporczywy, nacechowany chamstwem stalking wobec użytkowniczki Magdaxd to chyba nie będzie zbytnią przesadą powiedzieć że już od dawna jesteś w rynsztoku.

Jest dużo gorszych gniotów ocenionych wyżej od Twojej oceny, których rzeczywiście nie dało się przełknąć do końca. Ja oceniam na 5 - obejrzałem bez przewijania. Gniotem bym tego nie nazwał - ot przeciętniak. Szału nie było ale bez przesady - dla samej postaci dziecięcej oraz ślimaków warto było obejrzeć kosztem snu. Chyba za wszelka cenę pozujesz na wybitnego filmowego konesera. Jeżeli przed premierą były zapowiedzi że będzie to coś na miarę np. Niewiernej to można próbować zrozumieć Twoją frustrację, wszak wchodząc na szczyt parkowej górki nie porównujemy jej przecież z wejściem z Mount Everestem.

użytkownik usunięty
dorbrzuszny

Mam prawo do własnej oceny według swojego gustu i upodobań.

ocenił(a) film na 3

potwierdzam ,nuda Ben Affleck tylko chodzi i chodzi ,czasami jeździ na rowerze...

ocenił(a) film na 3

Dokładnie. Twoja ocena 10/10, a film 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones