PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859126}

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
6,9 33 789
ocen
6,9 10 1 33789
4,8 23
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Dajcie temu chłopu tworzyć filmy jak mu się podoba.
Byłam sceptycznie nastawiona mimo mojego uwielbieni dla DC, a jednak udało się nawet to 4:3 nie przeszkadza po pewnym czasie.
Gra aktorska w porządku, bo uważam, ze akurat aktorzy byli świetnie dobrani.
Efekty specjalne całkiem, całkiem. W sensie są sceny bardzo dobre, a są tez takie no nie bardzo jak scena z parówkami.
Widać tez chemię w drużynie, której nie było widać w wersji z 2017.
Także, czekam na kolejną część. Mam nadzieję, że Snyder będzie miał wolną rękę.

ocenił(a) film na 7
BUNCH

Przede wszystkim nie był to format 4:3 tylko 1.43:1 w którym Snyder chciał kręcić od początku tak samo jak w wersji czarno-białej. Po drugie 16:9 to było kręcone Justice League Whedona. Proponuję sprawdzić na HBO że nie jest to 16:9. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Retro3

Format 1.43:1 to format IMAX, a pierwsza informacją na HBO GO jaka wyświetla się po odpaleniu filmu to, że film będzie prezentowany w formacie 4:3.

Retro3

Jakiej znowu niby wersji czarno białej?

ocenił(a) film na 8
BUNCH

na HBO GO jest również dostępna wersja SnyderCut , ale czarno- biała.

ocenił(a) film na 7
Rogue

Pytanie powinno brzmieć jak wyglądałby ten film w kinach. Podejrzewam że raczej nie wypuszczono by do kin filmu który ma 4h więc mimo że jest to lepsza wersja od oryginalnej to jednak podejrzewam że w kinach też okazała by się porażką. Powiedzmy sobie szczerze. Połowę tego filmu musiałby wyciąć.

ocenił(a) film na 8
Retro3

Z tego co się orientuje "SnyderCut" od początku miał być wydany na platformie HBO Max, dlatego pewnie zdecydowali się na ten zabieg.

ocenił(a) film na 7
Rogue

Zgadza się. Nie wiadomo było tyko czy będzie w formie serialu czy jednego długiego filmu. Jednak żeby mówić czy ten czy tamten film jest lepszy wypadałoby teraz znów dać szanse Whedonowi na nakręcenie 4 godzinnej wersji bo niestety miał odgórnie narzuconą długość 2h i za bardzo nie miał co podziałać.

Retro3

Oj, dobrze, że miał tylko 2h na swoje "dzieło". Co do kontynuacji, szkoda by było aby Snyder nie zrobił dalszego ciągu tej historii. Aż się prosi aby wyjaśnić końcówkę filmu.

ocenił(a) film na 8
Rogue

ktoś tam nie ma problemów z tatusiem?

ocenił(a) film na 8
Smok_Eustachy

ktoś gdzieś na pewno :)

ocenił(a) film na 1
Rogue

Przecież ten film jest okropny. Pełno tu dziur fabularnych, nic praktycznie nie jest wyjaśnione, nie ma żadnego pokazania postaci, ich problemów czy relacji.

Montaż bardzo chaotyczny i udziwniony.

"Widać tez chemię w drużynie, której nie było widać w wersji z 2017."
Przecież to właśnie w wersji Whedona jest pokazanie relacji między postaciami, a tu gadają do siebie tylko sztampowymi tekstami i ekspozycją

ocenił(a) film na 4
Rogue

Nope

ocenił(a) film na 3
Rogue

Moim zdaniem Snyder powinien trzymać się z dala od jakichkolwiek ekranizacji komiksów, bo już wystarczająco dużo razy wybił szambo swoimi gniotami. Włączając w to JL. Widziałam lepiej wyglądające cutscenki w grach od tego czterogodzinnego potworka. Jedyne co dobre, co mogę o nim powiedzieć to to, że jest lepsze od wersji Jossa Whedona. Co bynajmniej nie kwalifikuje go do miana nawet dostatecznego.

użytkownik usunięty
Rogue

Jeśli ten syf ci się podobał to znaczy że jesteś debilką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones