PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843611}

Głęboka woda

Deep Water
5,1 12 593
oceny
5,1 10 1 12593
4,1 10
ocen krytyków
Głęboka woda
powrót do forum filmu Głęboka woda

Melinda ze swymi infantylnymi gierkami i Vic ze swoją (nawet jeśli pozorną) biernością raczej nie wzbudzają sympatii. Oczywiście, jeśli takie było założenie twórców, to absolutnie się udało. Uwielbiam reżysera, ale ten film nie jest wybitnym w jego dorobku. Niektóre rozwiązania rażą banalnością, naprawdę wielka szkoda!

czarownica_kat

Vic ma osobowość socjopatyczną, zaś ona jest infantylną karierowiczką. Tylko tak naiwna i bierna dziewczyna może zaakceptować jego socjopatę i tylko on jest w stanie być z nią za wszelką cenę. Dla przykładu Don się nią z czasem zmęczył.

ocenił(a) film na 4
magdaxd

A co ma Don do tego? On był starszym gościem, pisarzem. Nie było razem, więc jak mógł się nią zmęczyć?

hipnotajzing

A jak miał na imię jej były chłopak?

ocenił(a) film na 4
magdaxd

Tom?

hipnotajzing

Tom, Don...brzmi podobnie, a że imiona bohaterów nie były w filmie szczególnie uwzględnione, to pewnie pomyliłam.

hipnotajzing

Sprawdziłam, ani ty, ani ja ;)

Tony XD

ocenił(a) film na 2
magdaxd

Magda, zamierzam otworzyć lodówkę - proszę, nie wyskocz z niej. A przy okazji, twoje tak wielkie zaangażowanie w tym wątku sugeruje podtekst seksualny. Przyznaj się, na kogo tu lecisz - na Benka, czy na Anę? A może na obu?

pazurrr1501

Już się wypowiedziałam w tym temacie. Widocznie masz zbyt małe zaangażowanie w czytanie moich komentarzy...czyli aż tak przytłoczony się nie czujesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones