PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1423}

Dogma

7,0 43 085
ocen
7,0 10 1 43085
6,8 11
ocen krytyków
Dogma
powrót do forum filmu Dogma

Autorzy chyba nie wiedzieli co to jest dogma. Żałosmy , przewidywalny, tragiczny-współczuje tym którzy mówią że to genialny film STANOWCZO NIE POLECAM-w tym filmi enie ma po prostu nic co by mogło sie podobać

ocenił(a) film na 8
storm12

fakt faktem o gustach się nie dyskutuje a zwłaszcza gdy wmieszana w to wszystko jest religia. Traktując film z przymrużeniem oka dla mnie jest bardzo przyjemny.

storm12

Jak dla mnie film jest jest smieszny i polecam I jest wszystko co moze sie podobac po kilku piwach i bez :)

ocenił(a) film na 9
storm12

stary...Ty dajesz 10/10 filmom SITIWENA SIGALA ;p w ogóle to głupi pedał jesteś i tyle.

ocenił(a) film na 9
storm12

Przewidywalny? Cóż, jeżeli rzeczywiście potrafiłeś przewidzieć, że z nieba spadnie nagi 13 apostoł murzyn, to doprawdy gratuluję fantazji.
Za to "Nieobliczalny", "Sprawiedliwość ulicy", "Liberator" czy "Kill Switch" to filmy całkowicie nieprzewidywalne, uderzające zaskakującymi zakończeniami i niespodziewanymi zwrotami akcji.
Tak to po prostu jest - jedne filmy się po prostu ogląda, a do innych trzeba dojrzeć.

ocenił(a) film na 10
storm12

chłopie wsadź głowe do kibla i zobacz czy ciebie nie ma w środku, za takie teksty powinni wieszać albo ucinać genitalia, współczuję ludziom takim jak ty, nie maja bowiem w swoim życiu nic a nic poza tibią albo innym szitem, won mi stąd pederasto w dupe pchany

ocenił(a) film na 7
homer700

Gratuluję argmuentów i poziomu- chłopak może nie dorósł do filmu, ty nie dorosłeś do dyskusji.
Naprawdę, jeśli wyzwiska mają być jej instrumentem to jedno wielkie: Gratuluję

Cóż, teraz pewnie to ja będę p****ą itp itd

Co do założyciela tematu: gusta są różne, może ci się nie podoba, bo nie lubisz takich filmów, a może dlatego, że go nie zrozumiałeś.
Mnie się bardzo podoba i szczerze mogłabym polecić!

homer700

Żal mi cię po prostu.

storm12

a ja wiem dlaczego nie ma 'nic co mogło by się podobać'...po prostu nie ma stivena sigala ;<... widze wszystkie filmy ze stivim zasługują na 10, reszta na 1;D i weź tu się sugeruj oceną na filmwebie...ehhh i jeszcze taki temat założy. No ręce opadają

ocenił(a) film na 8
storm12

Konto tutaj założyłeś chyba tylko dla żartu, trollu. Oceniasz filmy albo na 1(tutaj mamy Gran Torino obok Transformersów) albo na 10 (Steven Kitka Gram w Chujowych Filmach Seagal i Popiełuszko).

Prowokujesz bo jesteś frajerem albo po prostu jesteś frajerem.

FelasPol

Kiedy ludzie nauczą się szanować zdanie innych i dyskutować? ?I przestaną pisać,ze o gustach się nie dyskutuje - pisząc na portalach jak filmweb stworzonych głownie po to by dyskutować o gustach? Nevermind..


Film.. slaby, nie bawi nawet ateisty.
Dobry dla nie wyrobionych nastolatków, tak to widze ;]

ocenił(a) film na 8
Xiao_Mei

Nie dyskutuję o guście tego trolla tylko ten gust wyśmiewam.

storm12

wyrwij sobie z doopy kij.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones