PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030286}

Air

7,0 22 907
ocen
7,0 10 1 22907
6,4 33
oceny krytyków
Air
powrót do forum filmu Air

Znając życie, za chwilę Amazon Prime wypuści film na swoim kanale ale naprawdę z wielką przyjemnością obejrzałam go na dużym ekranie. Duet Damon- Affleck ponownie świetnie się spisał. Rewelacyjny casting, mnóstwo dobrych dialogów, dużo dobrej muzyki, zero zbędnych minut. Viola Davies kradła każdą scenę ale i tak najlepsze były plecy i bok Michaela Jordana. Rzecz jasna nie dało się nie kibicować Nike. Jak dobrze, że raz na jakiś czas można trafić na coś równie dobrego. Nawet jeśli na sali były 4 osoby. Gorąco polecam ;-)

ocenił(a) film na 7
mikaaela

Słowo adidasy jest tak bolesne, jak mówienie mercedesy zamiast samochody. Tak na sportowe buty mówiła dzika polska lat 90, raczej z braku wiedzy

mihas

,, (...) dzika pPolska lat 90" była kolorowa, jak dobrze, że mogłam dorastać w czasach niewiedzy. Oj naiwna myślałam, że rozmawiamy tu o filmach.

ocenił(a) film na 7
mikaaela

Każdy zapytany, w jakimkolwiek wieku, odpowie Ci że kiedyś było lepiej. Nie dlatego, że było, ale dlatego że każdy tęskni za dzieciństwem lub młodością

ocenił(a) film na 7
mihas

Podobnie jest z samochodami terenowymi na które mówi się jeep.

ocenił(a) film na 8
mihas

W latach 80. każdy dzieciak mówił "adidasy" na sportowe (albo pseudosportowe) buty. Tak, jak w latach 70. na sportowe buty mówiło się "trampki".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones